Metin Akpınar’ın kızı Duygu Nebioğlu: Eşinden dolayı benimle gizli görüşüyordu

Metin Akpınar’ın 36 yıl önce yaşadığı evlilik dışı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı. Duygu Nebioğlu, DNA testi ve mahkeme kararıyla 82 yaşındaki sanatçının öz kızı olduğunu resmiyete kavuşturmuştu.

EVLATLIK ALINMIŞLARDI

Tek yumurta ikizleri, anneleri tarafından henüz iki aylıkken Antalya’daki bir köyde bakıcı kadına bırakılmış, Çocuk Esirgeme Kurumu’nda devlet korumasına alındıktan sonra Nebioğlu Ailesi tarafından evlatlık alınmıştı.

Katarsis X-TRA’da Gökhan Çınar’ın konuğu olan Duygu Nebioğlu yaşadıklarını anlattı. Annesine ulaştıktan sonra babasının Metin Akpınar olduğunu öğrenen ve son dönemde hukuki olarak bunu kanıtlayan Duygu duygularını anlatırken konuşmakta da zorlandı.

“BABA-KIZ İLİŞKİSİNDE KALAMADIK”

Nebioğlu, “Yapılması gereken şey yapılmadı ama ben babamla bir araya geldiğim zaman bana olan sevgisini hissettim. Zaten o yüzden senelerdir basına sızmadı. Sadece baba-kız ilişkisinde kalamadık hayran ve sanatçı ilişkisi kurdu benimle… Ama onun gözüne baktığım zaman anlatamadığı şeyler olduğunu hissettim ama karşı taraf ne yapmak istiyorsak onu yap pozisyonuna getirdi” dedi.

“UMARIM ARAR”

Duygu Nebioğlu konuşmasında babasıyla bir diyalaoğu olmadığını ifade etti ve “Beni henüz kimse aramadı hâlâ, sadece takip ediyorlar. Arayacağını da sanmıyorum umarım arar” diyerek şaşırttı.

“BENİ RAHATSIZ ETTİ”

Metin Akpınar’ın kızı Duygu Nebioğlu “Dışarıdan bir dış ses diyeyim ben rahatsız etti. Eşinden dolayı benimle gizli gizli görüştüğü dönemler vardı” yorumunda bulundu.

“ANNEM SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ”

Duygu Nebioğlu annesinin bu olayın basına yansıdığında Almanya’da sinir krizi geçirdiği ifade ederek “Çok korkuyordu. O dönem tek gecelik bir ilişki olduğunu sanmıyorum annem bizi doğurduğu zaman 24 yaşındaydı. Ben annemin 4. çocuğuyum” dedi.

“ÜNLÜ OLSUN DİYE AJANSLARA GÖTÜRÜLÜYOR”

Annesiyle ilgili detaylara yer veren genç kadın, “Dedem çok yakışıklı bir adam, Sofi’nin gözü önünde annesi cinsel ilişkiye giriyor ve söylemeyeceksin babana diyerekten büyüyen bir kız çocuğu… Anneanne tarafından sürekli ünlü olsun diye ajanslara götürülüyor, ünlülerle zorla tanıştırılmaya götürülüyor. Feriha Orancı, anneannem… Kadın kumarbaz, dedeyi aldatan bir figür. Annem böyle büyüyor…” diyerek şaşırttı.

Metin Akpınar’ın kızı annesinin farklı ilişkilerden 4 çocuğunun daha olduğunu ifade etti ve anneannesinin kızını zor durumlara soktuğunu iddia etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x